مسافرت زمستانی

مسافرت زمستانی

مسافرت زمستانی

بسیاری از مزدم با اولین برف زمستانی در خانه های خود ماندگار میشوند و ترجیح میدهند مابقی زمستان را در فضای گرم خانه سپری کنند. اما گشت و گذار در نقاط دیدنی و جالب میتواند یک تجربه خوب به شما بدهد .در این مقاله با ذکر ۵ نقطه از بهترین کشور ها که برای مناسب برای سفر زمستانی هستند ذکر شده است تا شما بتوانید با ایده گرفتن از این نقاط و برنامه ریزی مناسب زمستانی متفاوت برای خود و خانواده خود رقم بزنید.

روم:

برای دیدن جاذبه های جذاب روم در فصل زمستان آماده شوید.شما با سفر در این فصل به روم دیگر شلوغی فصل های دیگر را نخواهید دید و میتوانید با خیال راحت یک سفر زمستانی و دیدن از نقاطی مانندRoman Forum  یا Colosseum را از دست ندهید.

 

دبی:

زمستان های گرم دبی آرامش خاصی به همه میدهد.شما میتوانید در کنار سواحل گرم جمیرایا از نور آفتاب لذت ببرید. یا میتوانید از مناطق حفاظت شده ی کویر دبی استفاده کنید.همینطور برای چسشیدن زمستان از دامنه های اسکی درSki Doubai دیدن نمایید.

 

 

هاوایی:

جزیره ی بزرگ هاوایی بسیار جذابیت های خاصی برای توریست و مسافرین دارد.اما در فصل زمستان جذابیت دو چندان پیدا خواهد کرد.شما میتوانید برای استفاده از امواج ساحلی آن از ساحل Honolii beach دیدن نمایید و همینطور دیدن از پارک ساحلیKahaluu بسیار جالب و لذت بخش است.علاوه بر این آب  و هوای جزیره بسیار برای مسافرین ایده آل است.پیاده روی در جزیره و دیدن نمایشگاه کریسمس هرساله جزیره بسیار خاطره انگیز خواهد بود.

 

 

میامی:

هوای دلنشین گرم یکی از فاکتورهایی است که مسافرین در فصل سرما در نظر میگیرند.هتل های شیک، آبتنی در استخرهای ونیزی،تور با قایق بادبانی به پارک )EverglasesnNational Park ، دیدن باغ وحش، رستوران های کوچک و دلنشین هاوانا و…نقاطی هستند که که دیدن آن ها در این فصل بسیار خوشایند و مطلوب است.

 

سنگاپور:

در ماه دسامبر و ژانویه با باران های گوناگونی روبرو خواهید شد. در سنگاپور جشنواره های فراوانی در این فصل  برپا میشود.جشن سال نو چینی و جشن Taipusam با حوادث غیر منتظره بسیار لذت بخش خواهد بود.برای تعطیلات زمستانی حتما به این کشور سفر کنید و ازچراغانی های کلان شهر ها شگفت زده شوید و سفری خاطره انگیز برای خود رقم بزنید.

برچسب‌ها:

ارسال نظر

sdfsdf “مسافرت زمستانی”

تماس با مشاورین: ۲۶۸۰۳۳۷۹-۰۲۱