پارک های آبی در مشهد

پارک های آبی در مشهد

پارک های آبی در مشهد

سرزمین موج های خروشان

سرزمین موج های خروشان جدید ترین پارک آبی احداث شده در مشهد است، که با مساحت ۳۰۰۰۰ متری خود، یکی از وسیع ترین پارک های آبی سرپوشیده در خاورمیانه محسوب می شود. ارتفاع سقف این مجموعه ۴۰ متر است و اگر از ارتفاع نمی ترسید می توانید از تجربه سقوط آزاد از سرسره های ۲۴ متری این مجموعه نهایت لذت را ببرید.

سرزمین موج های آبی

با ورود به سرزمین موج های آبی با انواع و اقسام تفریحات هیجان انگیز روبرو می شوید. از سرسره های آهسته، سرعتی، پیچ دار و موج دار گرفته تا چاله فضایی، رودخانه آرام و خروشان و… همه نوع هیجان را به شما منتقل می کنند. جالب است بدانید که سرسره « تاپسی توروی» این مجموعه در سال ۲۰۱۰، از طرف انجمن پارک های آبی جهان، برنده بهترین سرسره آبی شد.

پارک آبی ایرانیان

پارک آبی ایرانیان همانند سایر پارک های آبی مشهد، امکانات و تفریحات هیجان انگیزی را به شما ارائه میدهد. از ویژگی های متمایز کننده این پارک آبی می توان به امکانات موج سواری و سینمای ۵ بعدی آن اشاره کرد.

پارک ساحلی آفتاب

این پارک جزء وسیع ترین پارک های آبی طبقاتی در جهان محسوب می شود. وجود تونل های سنگی و چشمه جوشان آب و امکان غواصی در عمق استخر ۱۲ متری این مجموعه، پارک ساحلی آفتاب را از رقیبانش متمایز می کند. این پارک آبی مجهز به استخر نمک، حمام آفتاب، سالن های یوگا، هیدوتراپی، آروماتراپی و سونای ماسه است.

برچسب‌ها:

ارسال نظر

sdfsdf “پارک های آبی در مشهد”

تماس با مشاورین: ۲۶۸۰۳۳۷۹-۰۲۱