هتل کوثر اصفهان

اصفهان, استان اصفهان, ایران

1 از ۵ ستاره

قیمت از 600,000 ریال/شب

0% پیشنهاد میهمانان

0 از 5 امتیاز میهمان

بدون نظر

امتیاز مسافران

 • عالی
  0
 • خیلی خوب
  0
 • متوسط
  0
 • بد
  0
 • افتضاح
  0
نوشتن نظر

خلاصه

 • محل

اتاق های در دسترس


  با عرض پوزش! اتاقی در دسترس نیست

درباره هتل

ایران سوئیت ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره سوئیت در تهران، اجاره آپارتمان مبله ، اجاره سوئیت در مشهد اجاره روزانه آپارتمان در تهران، سوئیت ارزان در مشهد، رزرو سوئیت در مشهد.

هتل کوثر اصفهان در سال 1351 با زیربنای 10700 متر مربع و با نام هتل شرایتون به بهره برداری رسید. در این دوره این هتل دارای 130 باب اتاق بود

 و زیر نظر گروه هتل های شرایتون فعالیت می کرد. در سال 1352 هتل شرایتون، به هتل کوروش تغییر نام داد و تا پنج سال بعد به ادامه فعالیت خویش پرداخت. و با نمای چشم نواز و استثنائی، اقامتی رویایی را برای مهمانان خود به ارمغان می آورد.
[st_accordion_item st_title=”و با نمای چشم نواز و استثنائی، اقامتی رویایی را برای مهمانان خود به ارمغان می آورد. یعنی هتل کوثر تغییر نام داد و به زیر مجموعه گروه هتل های پارسیان پیوست. 

هتل پنج ستاره کوثر اصفهان دارای دو فاز قدیم و جدید است که فاز قدیم آن، ساختمان اصلی هتل با 7 طبقه و 170 واحد اقامتی است

مشرف به زاینده رود می باشد. یک طبقه از این ساختمان به سالن تشریفات اختصاص یافته است. فاز جدید که در سال 1396 به بهره برداری رسیده،
ساختمان فیروزه نام دارد و مشرف به باغ است. آخرین بازسازی انجام شده روی هتل پارسیان کوثر در سال 1395، موجب تکمیل امکانات هتل از قبیل ساخت مجموعه آبی، سالن بدنسازی و پارکینگ شده است.

ما به زبان شما صحبت می کنیم!

بررسی هتل

هیچ بررسی ای وجود ندارد
شما باید ورودبرای نوشتن نظر

تماس با مشاورین: ۲۶۸۰۳۳۷۹-۰۲۱