آپارتمان مبله یک خواب / میرداماد بین مینا و داراب نیا

میرداماد

0% پیشنهاد میهمانان

0 از 5 امتیاز میهمان

no review

بررسی در دسترس بودن

در دسترس
در دسترس نیست
در دسترس

Amenities

 • آشپزخانه
 • استخر
 • اینترنت Wi-Fi
 • تهویه مطبوع

Suitability

 • برای کودکان
 • حیوان خانگی مجاز است

توضیحات ملک

آپارتمان مبله یک خواب / میرداماد بین مینا و داراب نیا

 

 • فضای خانه

 • این آپارتمان مبله تهران درخیابان مینا(میرداماد) قرار دارد.این آپارتمان مبله درشمال تهران دارای یک اتاق خواب می باشد.دراتاق خواب این منزل مبله تهران یک تختخواب دونفره قرار دارد.از دیگر امکانات این منزل مبله شمال تهران می توان به مبلمان، میزناهارخوری، تلویزیون ال سی دی،جاروبرقی ،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد.این آپارتمان مبله در تهران دارای دو سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی می باشد. همچنین ساختمان دارای آسانسور و پارکینگ می باشد
 •  محله میرداماد

  بلوار میرداماد در محله داودیه و منطقه 3 شهرداری تهران واقع شده و بدلیل شهرت فراوانش به این بلوار و خیابانهای اطراف، محله میرداماد نیز میگویند.این بلوار از شرق به خیابان شریعتی و از غرب به خیابان ولیعصر منتهی میگردد. بزرگراه مدرس و خیابان آفریقا(جردن) ، دو راه اصلی هستند که این بلوار را قطع میکنند و پل معروف میرداماد از روی این دو تقاطع عبور میکند.همچنین میدان محسنی(مادر) نیز تقریبا در شرقی ترین قسمت بلوار میرداماد قرار دارد.

  دسترسی ها

  دسترسی های این محله از بزرگراه مدرس،بزرگراه حقانی،خیابان شریعتی ،خیابان آفریقا و خیابان ولیعصر میباشد.

  حمل و نقل

  ایستگاه مترو میرداماد تقریبا در مرکز این بلوار قرار دارد و ایستگاه مترو شریعتی هم میتواند در شرق این محله تردد را آسان و سریع تر نماید.همچنین خطوط تاکسی در طول بلوار میرداماد خدمات حمل و نقل را فراهم میاورد.افرادی که بخواهند از سمت غربی بلوار میرداماد و خیابان ولیعصر به میرداماد دسترسی پیدا کنند میتوانند از BRT نیز بهره ببرند.

  بیمارستان

  چند بیمارستان مهم در نزدیکی محله میرداماد واقع شده اند که از جمله آنها میتوان از بیمارستان ایرانمهر،بیمارستان قلب وعروق،بیمارستان کودکان مفید و … نام برد.

  مراکز تفریحی

  مراکز خرید متعدد،پارکها و بوستانهای محلی،مجموعه های ورزشی (از جمله ورزشگاه شهید کشوری) و رستورانهای مختلف از عمده مراکز تفریحی این محله میباشند.

  مراکز خرید

  در این محله مراکز تجاری مهم و متعددی واقع شده اند که از جمله آنها میتوان به مجتمع کامپیوتر پایتخت،مرکز خرید آرین،مرکز خرید میرداماد،مرکز خرید اسکان و … اشاره کرد.همچنین این محله دارای چند بازار میوه و تره بار میباشد.

  رستوران ها

  رستورانهای بسیاری در این محله وجود دارند که بیشتر آنها قیمتهایی متوسط رو به بالا دارند.

 

بررسی ملک

هیچ بررسی ای وجود ندارد
شما باید ورودبرای نوشتن نظر

تماس با مشاورین: ۲۶۸۰۳۳۷۹-۰۲۱